Субота, 20.04.2024, 07:54

Головна » 2017 » Вересень » 28 » День відкритих дверей у ДНЗ
День відкритих дверей у ДНЗ

27 вересня 2017 року у Дитячому підрозділі Чернещинського НВК відбувся День відкритих дверей. В рамках свята було проведно багато різноманітних заходів, які підготували і провели вихователі Кияшко Ніна Михайлівна та Сапко Наталія Вікторівна. Ранок, як завжди, почався гімнастикою та переглядом виставки робіт вихованців та вихователів "Своїми рученятами".

Наступним кроком стало інтегроване заняття на тему "Дружби добрий знак". Вихованці разом з батьками вирізали яблучка, які приклеїли на так зване "Дерево дружби".

Відвідали гості заходу і тематичну прогулянку "Загадки рідного краю". Були проведені і інтелектуальні, і спортивні  конкурси. Аж самі батьки дивувались, які в них розумні і кмітливі дітки. Особливо дітям сподобалися "Веселі старти".

У другій половині дня батьки та гості мали можливість відвідати музичну розвагу "Веселий наш садок". Наші вихованці разом з музичним керівником Каленіченко Віталієм виступили перед глядацькою аудиторією з піснями "Дощик, кап-кап-кап", "Грибочки", різними віршами, а також станцювали під оплески гостей. Чи може розвага обійтися без ігор? А якщо це спільна ігрова діяльність, де поряд із малюком його мама або тато, то гра перетворюється на справжнє свято.

Наприкінці Дня відкритих дверей вихователі, батьки і діти зробили підсумок: весело живеться в дитячому садку!

Категорія: Новини ДНЗ | Переглядів: 445 | Додав: Іванівна | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2017  »