Четвер, 25.04.2024, 13:03

Головна » 2018 » Лютий » 20 » День вшанування героїв Небесної сотні
День вшанування героїв Небесної сотні

20 лютого, у День вшанування героїв Небесної Сотні, в Чернещинському НВК відбувся ряд заходів. Класні керівники провели виховні години та тематичні заходи про події на майдані 2014 року. Для учнів 2-4 класів бібліотекар навчального закладу Бакало Олена Володимирівна провела бібліотечний урок "Небесна сотня - герої нашого часу". Олена Володимирівна розповіла дітям про те, як чотири роки тому у центрі Києва пролилася кров сотень людей, які повстали проти несправедливості, політичних переслідувань та злочинних дій влади.

Люди, які відкрито виступили проти злочинного режиму, були представниками всіх регіонів України, різними за політичними і релігійними переконаннями, статками і соціальним статусом. Але кожен із них мріяв жити у вільній, незалежній Україні, де поважають права людини, кожен має право на вільне висловлення власної думки. А ще люди бачили свою країну частиною Європи.

На згадку про героїв учні запалили свічку.

З учнями 8 класу класним керівником  Веретою Олександрою Іванівною була проведена виховна година на тему: «Небесна сотня – герої нашого часу»

…і мовчки сотня непокорених героїв відходила у чисті небеса,

і погляди знесилених мільйонів дивились вслід братам, батькам, синам;

Вони загинули за нас весною, віддали все що було в їхньому житті

І ринули у небо сотнею святою боронити звідти нас від ворогів…

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 422 | Додав: Іванівна | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »