П`ятниця, 19.04.2024, 03:04

Головна » 2018 » Травень » 8 » Проведення Уроків мужності до Дня Перемоги
Проведення Уроків мужності до Дня Перемоги

У День пам'яті та примирення, який відзначається в Україні 8 травня, в Чернещинському НВК було проведено уроки мужності. Учні першого класу прослухали урок мужності в бібліотеці, з бібліотекарем Бакало О.В. та класним керівником Смельник Н. А. Діти були заквітчані маковими квітками - символом  скорботи про загиблих героїв.

Урок мужності було проведено у початкових класах. Класні керівники Веклич М.К. та Лисяк П.М.

Учні 9 та 10 класу провели урок  мужності «Подвиг, що залишиться у віках». Класні керівники Загорулько Ю.А. та Огар Л.С. На завершення заходу учні ознайомилися із друкованими виданнями про події ІІ Світової війни.

Під час заходу "День памяті та примирення" учні 7 та 8 класу прослухали цікаву та змістовну розповідь класних керівників Верети Олександри Іванівни та Лис Ольги Анатоліївни про трагічні події Другої світової війни. Також на заході було переглянуто відео про визволення України від нацистських окупантів «Визволителі нашого краю», учні ділилися спогадами своїх прадідусів і прабабусь про страшні роки окупації.

Такі виховні години є невичерпним джерелом патріотизму, любові до своєї рідної землі  та свого народу. Ми всі маємо бути гідними високого подвигу Перемоги. Адже тільки той, хто пам’ятає минуле, вартий майбутнього.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 379 | Додав: Іванівна | Рейтинг: 5.0/1
«  Травень 2018  »