П`ятниця, 19.04.2024, 09:29

Головна » 2018 » Травень » 25 » Свято Останнього дзвоника
Свято Останнього дзвоника

25 травня святково прикрашене подвір'я нашого закладу загальної середньої освіти зібрало усіх учнів, учителів і багато-багато гостей на свято Останнього дзвоника. Адже всі прийшли проводити в доросле життя наших одинадцятикласників.

Підготували свято, а токож виступили в ролі ведучих педагоги організатори Загорулько Юлія Анатоліївна та Макаренко Анастасія Олександрівна.

На святі, за традицією, були присутні почесні гості. Серед них заступник голови Зачепилівської РДА Ружинська Лариса Вікторівна та інші. Гості звернулися до присутніх із словом привітання та побажання успіхів та натхнення. А наші спонсори надали нашому закладу та випускникам подарунки, за що ми щиро їм вдячні.

Привітали випускників і найменші наші учні - першокласники. Своїми звінкими голосочками та щирими побажаннями  вони зворушили присутніх до сліз.

Випускники початкової школи, наші учні 4 класу, поділилися почуттями, які в них виникають від прощання з початковою школою та першою учителькою.

Виконанням сучасного танцю та танцю "Рушничок" прикрасили свято наші чарівні дівчата. А у виконанні учениці 5 класу Демяненко Діани прозвучала пісня "Маленькая страна".

І нарешті звучить останній дзвоник, проводжаючи випускників у нове, таке незвідане, але прекрасне доросле життя.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 473 | Додав: Іванівна | Рейтинг: 5.0/1
«  Травень 2018  »