Субота, 20.04.2024, 17:28

Головна » 2018 » Травень » 2 » Участь у навчально-польових зборах
Участь у навчально-польових зборах

26 квітня  учні 10 та 11 класу нашого закладу  загальної середньої освіти відвідали комплексні практичні заняття з розділу програми «Навчально-польові заняття у Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» , мета яких  забезпечення якості навчальних занять практичної спрямованості з предмета «Захист Вітчизни» та посилення військово-патріотичного виховання учнівської молоді. В таких заняттях школярі  11-х класів  беруть участь  три роки поспіль і кожного разу дізнаються про щось нове та цікаве.

Інститут є структурним підрозділом Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», який є основною базою підготовки професійних кадрів для танкових військ України.

В навчальному класі методів індикації токсичних речовин з учнями була проведена бесіда щодо дії  токсичних речовин  в разі ураження та видами  захисту від ушкодження.

Учні мали можливість потримати в руках зброю, розібрати та скласти   автомат,потримати в руках гранатомет, пістолет.

На спеціально обладнаному  навчальному  майданчику бойової системи виживання  школярі отримали практичні знання щодо виживання в складних життєвих ситуаціях.

На завершення учні відвідали  Національний меморіальний комплекс» Висота маршала І.С.Конєва», де   ознайомилися з історією визволення Харкова від німецько-фашистських загарбників.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 389 | Додав: Іванівна | Рейтинг: 5.0/1
«  Травень 2018  »