Субота, 27.04.2024, 09:56

Шановні учні нашого закладу! Шановні батьки!

Повідомляємо, що відповідно до рішення педагогічної ради закладу (протокол №4 від 23.10.2021) у зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, а також через те, що температурний  режим у приміщеннях закладу освіти не відповідає санітарним нормам через відсутність опалення, наш заклад освіти переходить з 25 жовтня 2021 року на дистанційну форму навчання.

Доводимо до вашого відома, що на підставі рішення педагогічної ради (протокол №4 від 23.10.2021) навчання в дистанційному режимі в нашому закладі освіти здійснюється:

1) в асинхронному режимі через сервіси Viber та Google Classroom;

2) в синхронному режимі через метод телеконференцій Google meet.

До вашої уваги протокол педради Чернещинського НВК про перехід на дистанційне навчання та затвердження засобів навчання.

Розклад занять на тиждень для 5-11 класів з 01 по 05 листопада можна переглянути ТУТ.

Розклад занять на тиждень для 1-4 класів з 01 по 05 листопада можна переглянути ТУТ.

Асинхронний режим - взаємодія між суб’єктами дистанційного навчання, під час якої учасники взаємодіють між собою із затримкою у часі, застосовуючи при цьому інтерактивні освітні платформи, електронну пошту, форуми, соціальні мережі тощо.

Синхронний режим - взаємодія між суб’єктами дистанційного навчання, під час якої учасники одночасно перебувають в електронному освітньому середовищі або спілкуються за допомогою засобів аудіо-, відеоконференції.

Не менше 30 відсотків навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу освіти, організовується в синхронному режимі (решта навчального часу організовується в асинхронному режимі).

Педагогічні працівники самостійно визначають режим (синхронний або асинхронний) проведення окремих навчальних занять.

Для учнів, які не можуть взяти участь у синхронному режимі взаємодії з поважних причин (стан здоров’я, відсутність доступу (обмежений доступ) до мережі Інтернет або технічних засобів навчання, зокрема дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, багатодітних, малозабезпечених сімей тощо), заклад освіти забезпечує використання інших засобів комунікації, доступних для учнів (телефонний, поштовий зв’язок тощо).

Після занять з використанням інформаційно-комунікаційних засобів виконуйте наступні вправи:

Ознайомтеся та неухильно виконуйте правила поведінки під час онлайн-уроку:

За бажанням ви можете також додатково скористатися такими ресурсами:

1. Матеріали порталу "На урок" (тестування, олімпіади);

2. Матеріали Всеукраїнської школи онлайн (курси з предметів, відео, завдання);

3. Матеріали порталу "Всеосвіта";

4. Матеріали платформи "PROMETHEUS";

5. Матеріали освтіньої платформи learning.ua;

6. Навчальні відео на каналі youtube.

Але, звертаємо вашу увагу! Для перегляду навчальних програм, виконання завдань, тестів і т.д. на цих платформах треба пройти РЕЄСТРАЦІЮ (крім каналу youtube). Для цього вам необхідно створити електронну поштову скриньку. Нехай вам допоможуть у цьому батьки або класні керівники.

В кого підручник з якогось предмету випадково залишився в школі, можна користуватися онлайн-версіями підручників, наприклад, на сайті https://pidruchnyk.com.ua.

«  Квітень 2024  »