Середа, 12.12.2018, 21:52

Учнівське самоврядування

Рада старшокласників є добровільним об’єднанням учнів.

Метою Ради старшокласників є формування в учнів почуття господаря школи, класу, вміння співробітничати на принципах партнерства, гласності, демократизму.

Рада старшокласників закладу

Напрямки роботи

1. Рада з питаньохорони здоров’я, туризму та спорту
  2. Волонтерський загін
  3. Рада з  питань культури та дозвілля
  4. Рада з  питань  інформації
  5. Рада з  питань  праці та екології
  6. Рада з питань профілактики правопорушень

Склад Ради старшокласників 2018-2019 н.р.

Голова Ради старшокласників - Веклич Руслана

1. Рада з  питань охорони здоров’я туризму та спорту – Денисов Станіслав
  2. Волонтерський загін – Данилець Євген
  3. Рада з  питань культури та дозвілля – Гладюк Валерія
  4. Рада з  питань  інформації – Кривенко Вадим
  5. Рада з  питань  праці та екології  - Зуєва Тетяна
  6. Рада з питань профілактики правопорушень – Дробницький Віталій

Рада старшокласників від імені учнів навчального закладу, висловлюючи суверенну волю учнів, дбаючи  про забезпечення прав і свобод людини – учня та гідних її життя, піклуючись про зміцнення  учнівського самоврядування в школі, прагнучи розвинути і зміцнити демократію в суспільстві,  усвідомлюючи відповідальність перед Богом і  власною совістю, попереднім, нинішнім та майбутнім поколінням учнів, приймає цей статут – основний закон Ради старшокласників  навчального закладу.

Розділ І. Загальні засади.

Рада старшокласників є добровільним об’єднанням учнів.

Символами Ради старшокласників є герб і гімн школи.

Розділ II. Вибори

Кандидат на посаду Голови Ради старшокласників висувається  як групою учнів, так і шляхом самовисування.

Голова Ради старшокласників обирається таємним голосуванням  на перервах, до і після уроків у присутності директора  закладу, або його заступника. Право бути обраним має право кожен учень 9—11 класів. Офіційне оголошення результатів виборів президента Учнівського самоврядування проводиться на наступний день після Виборів. Новообраний Голова Ради старшокласників вступає на пост з моменту складання присяги на урочистому засіданні.

Розділ ІІІ. Рада старшокласників

Рада старшокласників  є органом влади школярів, що підпорядковується Загальним зборам школи, затверджується лише директором школи. Обраним до ради старшокласників  може бути кожен учень,  що визнає Статут і дотримується Законів школи. Рада старшокласників організовує і сприяє організації  різноманітних шкільних заходів, направлених на покращення умов життя  НВК. Замісник голови Ради старшокласників за відсутності ГРС виконує його обов'язки.

Секретар Голови Ради старшокласників працює разом із ГРС, опрацьовує порядок  зборів Ради старшокласників.

Розділ  ІV. Голова Ради старшокласників (ГРС)

Голова Ради старшокласників є головою Учнівського самоврядування.

Голова Ради старшокласників призначає організаторів міністерств, а також безпосередньо коригує і спрямовує роботу міністрів і Голів Ради класу. Рада може оголосити недовіру ГРС  в разі невиконання ГРС своїх обов'язків і  порушень Законів школи. ГРС виконує функцію зв'язку між учнями й адміністрацією школи, вчителями і місцевою громадою. Повноваження ГРС припиняються достроково у разі відставки або випуску зі школи.

Рада з питань охорони здоров'я, туризму та спорту

Робота Ради полягає в проведенні різних спортивних акцій, турнірів туристичних змагань і походів. Члени Ради  повинні проявляти активність у різних спортивних акціях, здійснювати нагляд за фізичною формою учнів та станом здоров'я, пропагувати здоровий спосіб життя.

Рада з питань культури та дозвілля

Рада з питань  культури та дозвілля керує проведенням культурно-масових справ, організацією шкільних і класних вечорів, свят народного та шкільного календаря, розподіляє між класами та учнями доручення з підготовки цих заходів. Рада з  питань культури та дозвілля організовує оформлення школи та класних кімнат.

Рада з питань інформації

Рада з питань інформації надає допомогу вчителям в організації тематичних вечорів, створення лекторських груп тощо. Рада з питань інформації проводить заходи, направленні на підвищення якості знань учнів

Волонтерський загін

Волонтерський загін допомагає одиноким літнім людям, ветеранам Великої Вітчизняної та Афганської війн, інвалідам. проводить доброчинні заходи.

Рада з питань профілактики правопорушень

Стежить за інформаційним аспектом право освітньої роботи серед неповнолітніх, організовує роботу омбуцмена. Приймає активну участь у роботі закладу щодо профілактики правопорушень.

«  Грудень 2018  »