Середа, 24.01.2018, 03:38

Публічна інформація

Чернещинський навчально-виховний комплекс "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ"

Статут закладу освіти

Ліцензія на надання освітніх послуг

Сертифікати про акредитацію освітніх програм - немає

Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти

Структура та органи управління закладом освіти

Матеріально-технічне забезпечення закладу

Кадровий склад закладу

Ліцензований обсяг дітей - 320, фактична кількість дітей, що навчаються - 94 учні.

Мова освітнього процесу - українська

Навчання безкоштовне, гуртожитків немає.

Напрям діяльності закладу освіти - технологічний

Наявність вакантних посад - відсутні

Територія обслуговування, закріплена за закладом

Результати моніторингу якості освіти

Звіт директора закладу освіти

Правила прийому до закладу освіти

Прийом до Чернещинського НВК здійснюється згідно ст. 18 "Зарахування учнів" Закону України "Про загальну середню освіту"
2. Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).
3. Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері освіти.

Умови доступності закладу освіти для навчання дітей з особливими освітніми потребами - 1 учень навчається за індивідуальною формою навчання. Будівля  і приміщення закладу освіти відповідають вимогам доступності згідно з державними будівельними нормами і стандартами.У закладі дотримується повітряно – тепловий режим. Приміщення  обладнані системами центрального опалення та вентиляції, що забезпечують сприятливі мікрокліматичні умови внутрішнього середовища. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням провітрювання. Навчальні меблі класних кімнат відповідають віковим та морфофункціональним особливостям дітей.

Додаткові освітні та інші послуги - не надаються

Кошторис витрат Чернещинського НВК на 2017 рік

Зведення показників спеціального фонду кошторису

на 2017 рік

План асигнувань загального фонду бюджету на 2017 рік

Помісячний розпис асигнувань з загального фонду

місцевих бюджетів та освітньої субвенції на 2017 рік

Використання батьківських коштів

Придбання матеріалів для поточного ремонту класних кімнат

(червень-липень 2017) –

5244,20 грн.

Кадровий склад закладу (штатний розпис)

Правила внутрішнього трудового розпорядку

Особистий прийом громадян

Звернення громадян до директора та представників адміністрації Чернещинського НВК

здійснюється відповідно до Закону України  "Про звернення громадян".

Цей Закон регулює питання практичної реалізації громадянами України наданого їм Конституцією України права вносити в органи державної влади, об'єднання громадян відповідно до їх статуту пропозиції про поліпшення їх діяльності, викривати недоліки в роботі, оскаржувати дії посадових осіб, державних і громадських органів. Закон забезпечує громадянам України можливості для участі в управлінні державними і громадськими справами, для впливу на поліпшення роботи органів державної влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, для відстоювання своїх прав і законних інтересів та відновлення їх у разі порушення.

Графік прийому:

Посада

Прізвище, ім'я та по-батькові

Дні прийому Час
   Директор НВК Олешко Т.Л.

щопонеділка

щоп'ятниці

12.00-15.00

08.00-15.00

Заступник директора з   навчально-виховної роботи

Птиця І.І.

щопонеділка