Субота, 20.10.2018, 11:21

Педагогічний колектив

Кількісно-якісний склад педагогічних працівників закладу

Всього в НВК працює 19 педагогічних працівників, з них 2 вихователя. Вищу освіту мають 16 чоловік, середню-спеціальну - 3, 1 здобуває освіту .

9 педагогічних працівників мають кваліфікаційну категорію "Спеціаліст вищої категорії", 2 - "спеціаліст І категорії" , 1- спеціаліст ІІ категорії та 7 - "спеціаліст".

Пріоритетні напрямки роботи на 2018/ 2019 навчальний рік
Робота закладу в 2018/ 2019 навчальному році буде спрямована на: * ВИКОНАННЯ законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», Національної доктрини розвитку освіти України в ХХІ столітті, Положення про загальноосвітній навчальний заклад, Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, Указу Президента України «Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні», Указу Президента України "Про Національну доктрину розвитку освіти", Указу Президента від 20.03.2008 № 244 «Про додаткові заходи щодо підвищення якості освіти в Україні», Концепціі  національно-патріотичного виховання дітей і молоді, інших нормативно-законодавчих документів щодо розвитку освітньої галузі, забезпечення прав громадян України на освіту, соціального захисту учасників навчально-виховного процесу; положень національних програм, положень обласних і районних цільових програм. * РЕАЛІЗАЦІЮ педагогічної проблеми: «Формування професійної мобільності педагогічних працівників НВК в контексті створення інноваційного освітнього простору Нової української школи». виховної проблеми: ВИХОВАННЯ МОРАЛЬНО-ДУХОВНОЇ, ЖИТТЄВО КОМПЕТЕНТНОЇ ОСОБИСТОСТІ, ЯКА УСПІШНО РЕАЛІЗУЄТЬСЯ В СУСПІЛЬСТВІ ЯК ГРОМАДЯНИН, СІМ’ЯНИН, ПРОФЕСІОНАЛ. * ДОТРИМАННЯ норм безпеки життєдіяльності всіх учасників навчально-виховного процесу; *СТВОРЕННЯ належних умов для соціального захисту всіх учасників навчально-виховного процесу; * ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ стабільного функціонування навчального закладу.

«  Жовтень 2018  »