П`ятниця, 26.04.2024, 18:39

Головна » 2018 » Травень » 9 » Святковий концерт до Дня перемоги
Святковий концерт до Дня перемоги

9 травня в центрі с. Чернещина відбувся концерт, присвячений 73-й річниці Перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні. Організатором концерту виступив сільський клуб с. Новоселівка, який активно задіяв учнів Чернещинського НВК. Заздалегідь підготували й відповідну атрибутику – квітку червоного маку, яка є символом скорботи про героїв, загиблих у двох кровопролитних світових війнах минулого століття. Тож чимало люду зібралось на майдані біля пам’ятника воїнам-солдатам, де несли почесну варту учні 6 класу. До усіх присутніх звернулася секретар сільської ради с. Чернещина Пискун Л.М. та вчитель історії Чернещинського НВК Четвертак С.М., які нагадали, яку дорогу ціну заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр. Не щезне з пам’яті людської, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашистами. Можна по-різному ставитися: до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для щастя інших.

Наші співучі дівчата виконали відомі пісні воєнних років, серед яких безсмертна "Катюша", "Идет солдат по городу" та інші, а також підспівували ведучій свята Федорчук Тамілі Миколаївні та "корифею" співу Калениченко Віталію Володимировичу, завідуючому сільським клубом. Продекламовані нашими ученицями вірші нікого не залишили байдужими. Вони нагадали про

Тих справжніх ГЕРОЇВ, що в вічність пішли,

Що жити хотіли, - та смерть віднайшли.

Не з власної волі, - судилося так.

Віддаймо всім воїнам шану на знак

Подяки безмежної їм за життя

Яке дарували всім нам з небуття.

Загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам'ятника воїнам-переможцям та обелісків з іменами тих, хто загинув заради перемоги над нацизмом.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 457 | Додав: Іванівна | Рейтинг: 5.0/1
«  Травень 2018  »