Субота, 27.04.2024, 12:22

Літній мовний табір

27 травня урочисто почала роботу літня мовна група "Rainbow" при шкільному таборі відпочинку "Ромашка".

До складу групи входять 12 учнів.

Режим роботи групи: щоденно, з 11.00 до 13.00.

Куратор групи - учитель англійської мови Полчанінова Н.М.

У день відкриття темою була погода влітку. Куратор нагадала "мовникам" прикметники, що описують погоду, учні виконали цікаву вправу і склали прогноз погоди для с. Чернещина на наступний день, вівторок, 28 травня. А святковий торт на честь відкриття діти  з'їли на "Ура!"

У вівторок, як і планувалося,  був влаштований конкурс фотоаматорів "My favourites". Перемогли у конкурсі Солодовник Віта та Хурдей Катерина.

У середу, 29 травня в мовному таборі був день пошуку скарбів. За вказаним маршрутом діти відшукували "скарби" - англійські речення, які треба було правильно прочитати й перекласти. Усі отримали призи.

Повторювати дні тижня, виявляється, може бути цікаво. У четвер темою нашого заняття були "Days and dates". Ми співали пісеньку "Sunday, Monday...", а потім прикрасили намальовану яблуньку плодами - вивченими днями тижня.

Зовнішність обговорювали сьогодні на "засіданні" літнього мовного табору. Усі тепер знають, як розказати англійською про своє волосся й очі, про свою шкіру, про свій зріст. Учні склали постер "Appearance" та розфарбовували портрети за заданими параметрами.

07 червня в літній мовній групі "Rainbow" пройшло заняття на тему "Animals". Ми повторили назви тварин, подивилися відео, поспівали. Спробували новий вид мистецтва "board art", написавши назви тварин фарбами на дошці. Учні-початківці дивувалися - вони звикли писати на дошці лише крейдою. У школі-майстерні виготовили рибку-трансформера "angry fish".

9 червня учасники літньої мовної групи ходили на екскурсію селом. Завітали до сільської ради, до парку, до магазину. За матеріалами екскурсії виготовили постер.

У день закриття, 13 червня, куратор мовної групи “RAINBOW” Полчанінова Н.М. та її учасники підбили підсумки роботи та обговорили результати своєї праці. Найактивніші були нагороджені сертифікатами.

«  Квітень 2024  »