Четвер, 28.03.2024, 23:07

Головна » 2019 » Березень » 27 » Cемінар – практикум для вчителів математики
Cемінар – практикум для вчителів математики

26 березня 2019 року у Зачепилівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар – практикум для вчителів математики закладів загальної середньої освіти Зачепилівського району за темою «Розвиток професійної компетентності та наукового методичного супроводу формування готовності вчителя математики щодо підготовки учнів до ЗНО».

Завідувач методичним кабінетом відділу освіти Зачепилівської ОТГ Пилипенко Галина Володимирівна та завідувач методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської РДА Бєляєва Антоніна Іванівна виступили перед вчителями математики з питанням «Шляхи вдосконалення системи підготовки учнів до ЗНО з математики».

Практичну частину семінару продовжили:

Верета Олександра Іванівна - керівник МО вчителів математики відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської РДА, вчитель математики Чернещинського НВК з темою «Розв’язування систем рівнянь з параметрами у шкільному курсі математики при підготовці учнів до ЗНО»,

Сапко Наталія Олександрівна - керівник МО вчителів математики відділу освіти Зачепилівської ОТГ, вчитель математики Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ст. з темою «Розв’язування нерівностей з параметрами у шкільному курсі математики при підготовці учнів до ЗНО»,

Тума Олександр Миколайович – вчитель математики Зіньківщинської ЗОШ І-ІІІ ст. з темою «Компетентнісний підхід при розв’язуванні практичних задач з математики у форматі ЗНО»,

Буланова Валетина Миколаївна – керівник ШМО вчителів фізико-математичного циклу Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель математики з темою «Розв’язування задач з геометрії при підготовці учнів до ЗНО».

Категорія: Новини освіти району | Переглядів: 417 | Додав: Іванівна | Рейтинг: 5.0/1
«  Березень 2019  »