Середа, 01.05.2024, 22:47

Головна » 2016 » Лютий » 17 » День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Щороку 15 лютого відзначається особливий день – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Учні та вчителі Чернещинського НВК взяли участь у тематичній програмі «Час і досі не загоїв рани», яка відбулася  в районному будинку культури з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Під час урочистої концертної програми, присвяченої Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав, відбулась презентація книги «Афган у серці пломеніє», в якій  розповідається про бойовий шлях  наших земляків, воїнів - афганців та учасників бойових дій на території інших держав. Учні 9 класу Чернещинського НВК Пискун Iнна, Кривенко Iнна та Бабай Валерій на чолі з керівником, вчителем історії Четвертак С.М., зробили свій внесок у створення цієї книги. Вони збирали матеріал про воїнів-афганців сіл Чернещина та Новоселівка Зачепилівського району, за що були відзначені  - отримали по 1 примірнику книги у подарунок.

З метою виховання в учнівської молоді почуття патріотизму, поваги до історичного минулого, утвердження в суспільстві політичної і громадської злагоди,  протягом  8-15 лютого  у Чернещинському НВК  проведено ряд  тематичних заходів.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 458 | Додав: Іванівна | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2016  »