Субота, 27.04.2024, 06:22

Головна » 2021 » Лютий » 24 » Майстер-клас вчителя початкових класів Тороповської К.В. "Використання Lego-технології на уроках в початковій школі"

LEGO – це одна з відомих педагогічних технологій, що використовує тривимірні моделі реального світу і предметно-ігрове середовище навчання і розвитку дитини. Зацікавилася цією технологією вчителька початкових класів Катерина Тороповська і провела для вчителів початкової школи і вихователів дитячого підрозділу майстер-клас: "Використання Lego-технології на уроках в початковій школі".

Учасники майстер-класу переконалися, що використання LEGO – це важливий елемент навчального процесу у початкових класах, який допомагає дитині розвивати розумові та фізичні здібності: увагу, пам’ять, мовлення, дрібну моторику. Діти проявляють свої творчі здібності, фантазії, навчаються взаємодії з однолітками, взаємодопомоги, обміну інформацією, вмінню приймати рішення, розвивають комунікативні навички. При цьому у дитини виникає бажання вчитися, краще засвоюється матеріал. А це найважливіше!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 167 | Додав: Іванівна | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2021  »