Субота, 27.04.2024, 17:23

Головна » 2019 » Травень » 8 » Перемога наших спортсменів-гирьовиків
Перемога наших спортсменів-гирьовиків

Вправи з гирями давно вважалися прекрасним силовим шоу. Власне вид спорту і зародився з розважального видовища. Силачі з гирями спочатку виступали в цирку та на ярмарках, а вже потім ця діяльність переросла у спорт. У сусідньому з Чернещиною селі Климівка існує клуб гирьового спорту. Заснував і підтримує його чемпіон світу 2016-го року Олег Коломієць, вихованець полтавського тренера Олега Мороза і він швидко набув популярності серед місцевих хлопців. Завітав туди і учень 9 класу Чернещинського НВК Улько Максим. Завітав  два роки тому і вирішив – не піду звідси, поки не стану чемпіоном! Постійні тренування перетворили Максима на підтягнутого «накачаного» хлопця – куди й поділася та зайва вага! Усі вчителі і учні в школі знають про хобі Максима, бо дня не проходить, щоб він не розповів щось про гирі. І результати не змусили себе чекати – до клубу записався восьмикласник Женя Харьков. Не лякає хлопців те, що діставатися до місця тренування приходиться велосипедом, причому за будь-якої погоди. Женя поки що гирьовик-аматор, а от за плечима Максима багато змагань – і  перемоги, і медалі, але всі на території України. А недавно тренер повідомив хлопцям: отримаєте перемогу на Чемпіонаті з гирьового спорту серед юнаків та дівчат у Миргороді, що проходитиме в травні – і виборете можливість змагатися з гирьовиками у Парижі! Зацікавилися хлопці, стали тренуватися ще завзятіше. Чемпіонат приніс-таки довгоочікувану перемогу – у Жені  2 призерських дипломи і медалі (1 місце, дівчата-хлопці 13-14 років, довгий цикл, вагова категорія +43 кг; 3 місце у двоборстві, вагова категорія 53 кг), а у Максима аж 4 у таких програмах: 1) 1 місце - поштовх-довгий цикл, вагова категорія 68 кг; 2) 1 місце - школярі, ривок, вагова категорія 73 кг; 3) 1 місце -  двоборство, вагова категорія 68 кг та 2 місце в естафеті поштовху. Що ж – тепер до Парижу! Бажаємо успіхів нашим спортсменам і, звісно ж, нових перемог!

Категорія: Наші досягнення | Переглядів: 317 | Додав: Іванівна | Рейтинг: 5.0/1
«  Травень 2019  »