Неділя, 05.05.2024, 17:43

Головна » 2016 » Січень » 28 » Рік англійської мови
Рік англійської мови

2016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні

(Указ Президента України від 16 листопада 2015 року № 641/2015)

На виконання Указу в Чернещинському НВК заплановані заходи:

• Участь у фахових конкурсах, олімпіадах та інших змаганнях з англійської мови серед педагогічних працівників, учнів;

• Участь у проекті підвищення фахової кваліфікації педагогічних працівників з англійської мови;

• Проведення літнього мовного табору на базі ЗНЗ з метою вивчення англійської мови;

• Залучення студентів ВНЗ та волонтерів до проведення занять у літньому мовному таборі.

Проведення тижня англійської мови

Предметний тиждень є одним з найефективніших видів позакласної роботи. Він дозволяє систематизувати отримані знання, активізувати їх у мові, сприяє підвищенню рівня практичних навичок. Ця форма роботи дозволяє на практиці здійснити особистісно-орієнтований підхід до навчання і виховання учнів, коли враховуються потреби, можливості й схильності школяра, вирішується завдання розкриття творчих здібностей учнів з різним рівнем підготовки. Проведення предметного тижня сприяє розвитку й підтримці інтересу учнів до іноземних мов.

План проведення тижня англійської мови (14.12. – 18.12.2015)

(Відповідальні - вчителі англійської мови Полчанінова Н.М.та Федорчук Т.М.)

Понеділок

1.Відкриття тижня англійської мови. Урочиста лінійка. Оголошення плану заходів на тиждень.

2.Зустріч-презентація «Подорож визначними місцями Лондона».

3.Турнір знавців англійської мови.

4.Виставка зошитів, словників.

1.Вікторина з англійської мови «Англомовні країни».

2.Позакласний захід «Різдвяні традиції України та Великобританії», заочна подорож країнами.

3.Тематична дискотека „Modern British music”.

1. Інтелектуальна гра “What? Where? When?”

2.Конкурс пантоміми.

3.Розгадування кросвордів, загадок та ребусів.

1.Конкурс на кращу проектну роботу.

2.Парад англійських дитячих пісеньок.

3.Засідання літературного клубу «Poetry club» (читання віршів учнями 5-8 класів)

П'ятниця

1.Виставка дитячих малюнків на улюблену тему.

2.Урочисте закриття тижня англійської мови.

3.Підбиття підсумків.

4.Нагородження учасників.

В рамках тижня англійської мови була організована виставка кращих учнівських словників та зошитів.

Цікаво і змістовно пройшов виховний захід «Що? Де? Коли?» серед учнів 8 – 11 класів. Цього разу він відбувся на тему «Відомі жінки в історії Великобританії та США».

Відбувся також конкурс малюнків на улюблену тему, в якому взяли участь учні 3 – 11 класів. Серед найкращих слід особливо відзначити малюнки учнів Денисова Михайла та Денисова Леоніда.

В рамках проведення літнього мовного табору 2015/2016 планується провести ряд заходів

1)  1. День Алфавіту “Coloured ABC Party”, загадок, кросвордів, ігор. 2. Подорож у країну казок.

2) 1. “My Family” ( Моя родина): представлення своєї родини, розповідь про її членів, малювання родинного дерева “My Family Tree”. 2. Конкурс “Miss English”. 3. “Colours”. День розфарбовок.

3) 1. Брейн-ринг “In The World of Animals”.Wild and Domestic Аnimals. (У світі тварин. Дикі та свійські тварини). 2. Конкурс караоке. 3. День загадок про тварин. 4. Перегляд мультфільму.

4) 1. “Travelling to Great Britain and Ukraine”. Подорож Великою Британією та Україною. Визначні місця, види транспорту. 2. Танцювальний марафон з завданнями на англійській мові. 3. Інсценізація казки «Рукавичка».

5) 1. “Healthy and Unhealthy Food”. Їжа – користь та шкода. Влаштування пікніку. 2. Конкурс “In the Kitchen”. Приготування страв з певних продуктів та за вказівкою. 3. “English Tea”. Чаювання по-англійськи. 4. Розгадування кросвордів по темі “Food”.

6) 1. “Nature and Weather”. Природа та погода, природні явища. Опис природи та погоди. 2. Перегляд мультфільму по темі. 3. Ігри з завданнями на свіжому повітрі “Find the Present”. (Діти отримують картки з маршрутом до схованого скарбу англійською мовою. В кінці кожного маршруту – подарунок-сюрприз).

7) 1. “Rest and Leisure”. Відпочинок та дозвілля. Види відпочинку та занять у вільний час. 2. Декламування та розучування віршів за темою. 3. Конкурс малюнків “My Leisure Time”. 4. “My Hobby is….”. Розповідь про своє хобі. 5. Виконання пісень англійською мовою.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 625 | Додав: Іванівна | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2016  »