Вівторок, 07.05.2024, 13:34

Головна » 2019 » Квітень » 23 » Тиждень безпеки дитини
Тиждень безпеки дитини

Серед актуальних завдань, які вирішує сьогодні дошкільний заклад, важливе місце належить проблемам формування у дошкільників знань з основ безпеки життєдіяльності. з 15 по 19 квітня в закладі дошкільної освіти Чернещинського НВК проходив тиждень безпеки дитини. Метою його проведення є поліпшення пожежно-профілактичної роботи та захисту здоров’я дітей від негативних впливів довкілля, пропаганда здорового способу життя серед дітей та їхніх батьків. Організували і провели заходи вихователі Кияшко Ніна Михайлівна та Заєць Ірина Геннадіївна.

Серед проведених заходів слід відзначити такі:

Дитина і вулиця: інтегроване заняття «Пішохід, пішохід, пам’ятай про перехід», під час якого віихователь розповіла дітям про про значення пішохідного переходу та про правила дорожнього руху; аплікація з кольорового паперу «Світлофор», ігрова ситуація "Машини на дорозі".

Вогонь-друг, вогонь-ворог:

Бесіда на тему «Вогонь-добрий, вогонь-злий», розяснення, коли вогонь може бути злим, а коли добрим; малювання на тему: «Машини спеціального призначення»; перегляд мультфільму «Уроки безпеки від тітоньки Сови».

З безпекою ми дружимо: бесіда "Небезпека навіть в їжі!", гра-драматизація «Вовк і семеро козенят», бесіда «Твої дії в разі небезпеки».

Усі проведені заходи були цікавими, змістовними та корисними.

Категорія: Новини ДНЗ | Переглядів: 350 | Додав: Іванівна | Рейтинг: 5.0/1
«  Квітень 2019  »