П`ятниця, 03.05.2024, 14:08

Головна » 2011 » Січень » 11 » Відкриття дошкільного підрозділу Чернещинського НВК
Відкриття дошкільного підрозділу Чернещинського НВК

Як уже повідомлялося, 30 грудня 2010 року відбулося відкриття дошкільного підрозділу Чернщинського НВК, чим було остаточно завершено реорганізацію школи в навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад". Вже 10 січня поточного року 20 малят вперше переступили поріг нового навчального закладу.

На свято завітали поважні гості: Л.Д. Кобильська, голова Зачепилівської районної державної адміністрації, О.В. Токар, голова Зачепилівської районної ради, Г.В. Михайленко, заступник начальника Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації, С.О. Борисенко, заступник голови обласної ради профспілки працівників освіти і науки, Ю.К. Александрович, депутат Харківської обласної ради, Н.Г. Бойко, заступник голови райдержадміністрації, В.С. Дикун, заступник голови районної ради, М.П. Фесенко, начальник відділу освіти райдержадміністрації, С.М. Волжан, голова Чернищинської сільської ради, керівники місцевих сільськогосподарських підприємств.

Після слів привітання від гостей свята, директора НВК Олешко Т.Л. та батьків (Макаренко Н.В.), була перерізана традиційна стрічка.

Чернещинський навчально-виховний комплекс - це перший в районі заклад такого типу. З відкриттям дошкільного підрозділу вирішена проблема обов'язкового охоплення дітей п'ятирічного віку навчанням.

Всі фото з відкриття закладу дивіться тут.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 842 | Додав: Wladimir | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2011  »