Середа, 15.05.2024, 18:56

Головна » 2021 » Червень » 30 » Випуск 2021
Випуск 2021

У передостанній день червня наш заклад освіти відкрив свої двері, щоб проводити у доросле життя наших випускників - одинадцятикласників. Цього року їх у нас аж 11 - вісім мужніх хлопців і троє чарівних дівчат. Почалося свято із слова директора закладу Птиці Інни Іванівни та вручення випускникам свідоцтв про закінчення повної загальної середньої освіти. Звернулися до винуватців свята та усіх присутніх і гості - начальник відділу освіти, молоді та спорту Олександр Зеленський, керуючий справами виконавчого комітету Зачепилівсткої селищної ради Наталія Левицька та староста Чернещинського округу Юрій Лисяк. Звучали слова привітання та побажань від класного керівника Верети Олександри Іванівни, яка щиро і відверто виразила свій сум від розставання з дітьми, яких полюбила, до яких прив'язалася і насправді вважає своїми. З побажаннями успіхів, удачі, щастя до випускників звернулися молодші школярі - учні 4 класу, які подарували їм на згадку підкову удачі, золотий ключик та клубок золотих ниток. Виражали свою вдячність вчителям за навчання, виховання дітей, терпіння, увагу і батьки і подарували на пам'ять школі та класному керівникові цікаві подарунки. Самі одинадцятикласники звернулися до своїх наставників зі зворушливими словами вдячності. Не забули і про допоміжний персонал - про кухарів, сторожів, бібліотекаря, медпрацівника, завгоспа - усім вручили статуетки-Оскари. Закінчилося свято дивовижним фейєрверком на честь випуску 2021 та ніжним, чарівним прощальним вальсом одинадцятикласників.

Більше фото - тут.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 140 | Додав: Іванівна | Рейтинг: 0.0/0