Субота, 18.05.2024, 15:35

Головна » 2021 » Жовтень » 14 » Заходи до Дня українського козацтва
Заходи до Дня українського козацтва

Ми - діти козацького роду

Шкільне життя складається із буднів і свят. З яким нетерпінням ми чекаємо на свято! За роки назалежності в Україні з'явилося нове - День українського козацтва, яке відзначається 14 жовтня. Православним вірянам воно ще відоме як Покрова Пресвятої Богородиці. В коридорі на 1 поверсі в цей день було шумно - учні початкової ланки об'єдналися, щоб разом відсвяткувати День козацтва. Свято вдалося, бо підготували його наші найкращі педагоги - класні керівники1-4 класів. Педагоги-організатори Катерина Тороповська та Анастасія Пашкова яскраво прикрасили приміщення - одна тільки презентаційна дошка чого варта - ну, як професійний банер!

Після серйозної теоретичної частини, де ведучими були найстарші - учні 4 класу - послідували розваги та конкурси, в яких змагалися 2 команди. Вболівальники жваво підтримували "своїх". Були тут і рухливі ігри, і конкурси малюнків, і просто веселі конкурси, як то хто швидше відокремить квасолинки від горошинок. Ніхто не залишився байдужим - усім хотілося взяти участь у якомусь змаганні і принести додатковий бал своїй команді.

Поки змагалися - втомилися і зголодніли. Ну, а яке ж свято без солодкого столу? Особливо смачною здавалася домашня випічка - тут вже постаралися батьки, а точніше - мами. Нехай буде більше таких свят - неофіційне спілкування особливо зближує дітей між собою, дає відчуття, що ми насправді - нащадки славних козаків!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 75 | Додав: Іванівна | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2021  »